Seiko SPB375J1 Prospex 'Great Blue' Sumo Scuba PADI Special Edition
Seiko SPB375J1 Prospex 'Great Blue' Sumo Scuba PADI Special Edition
Představujeme nové hodinky PADI Special Edition Diver's, které pokračují ve spojení Seiko Prospex s celosvětově uznávanou Profesionální asociací instruktorů potápění.
Fanoušci Seiko tento tvar hodinek láskyplně pojmenovali „Sumo“ kvůli jeho velikosti a tvaru a označení 12 hodin – jde o podstatně silně vypadající hodinky.
Ciferník tohoto designu byl ovlivněn podvodním pohledem potápěče, když se slunce odráží a svítí na hladinu. Světle modrá minutová ručička a stupnice na lunetě umožňují vysokou čitelnost v hluboké vodě.
Funguje na vlastním mechanickém strojku ráže 6R35, rezervě chodu 70 hodin a je voděodolný do 200 metrů. Pouzdro je vyrobeno z nerezové oceli se super tvrdou vrstvou. Náramek je dodáván s nově vylepšeným designem přezky Diver. Má safírové sklo a datumovku na ciferníku.
Kolekce hodinek PADI je exkluzivní pro Seiko, jako jedinou světovou značku hodinek, která navrhla řadu profesionálních potápěčských hodinek v oficiálních barvách s logem PADI. PADI (The Professional Association of Diving Instructors) je přední světová organizace pro výcvik potápění, která sjednocuje potápěče po celém světě, kteří sdílejí vášeň pro dobrodružství a lásku k oceánu. Výtěžek z každých hodinek Seiko Prospex je věnován na podporu kampaně PADI Ocean Cleanup.
Prospex je kombinací slov 'Professional' a 'Specifications'. Hodinky Seiko Prospex jsou navrženy tak, aby byly praktické, spolehlivé a odolné; aby splňovaly vysoké standardy požadované v extrémních prostředích pro milovníky sportu i milovníky dobrodružství.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Modrá |
| Vodotěsnost | 20 ATM |
| Řada | Prospex |
| Váha | 190 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 45 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 6R35 |
| Rezerva chodu | 70 |
| Výška pouzdra | 13,4 mm |
| Další funkcionality | Datum, Šroubovací korunka |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Modrá, Stříbrná |









