Seiko SRPJ93K1 Prospex 'Great Blue' Samurai Scuba PADI Special Edition
Seiko SRPJ93K1 Prospex 'Great Blue' Samurai Scuba PADI Special Edition
Představujeme nové hodinky PADI Special Edition Diver's, které pokračují ve spojení Seiko Prospex s celosvětově uznávanou Profesionální asociací instruktorů potápění.
Tento tvar hodinek je mezi fanoušky Seiko přezdíván jako „Samuraj“ – kvůli jeho hranatému tvaru, který vypadá, jako by byly rozříznuty japonským samurajským mečem.
Ciferník tohoto designu byl ovlivněn podvodním pohledem potápěče, když se slunce odráží a svítí na hladinu. Světle modrá minutová ručička a stupnice na lunetě umožňují vysokou čitelnost v hluboké vodě. Na silikonovém pásku je vytištěno „Profesionální sdružení instruktorů potápění“.
Funguje na vlastním mechanickém strojku ráže 4R35, rezervě chodu 40 hodin a je voděodolný do 200 metrů. Má safírové sklo se zvětšeným zobrazením data.
Kolekce hodinek PADI je exkluzivní pro Seiko, jako jedinou světovou značku hodinek, která navrhla řadu profesionálních potápěčských hodinek v oficiálních barvách s logem PADI. PADI (The Professional Association of Diving Instructors) je přední světová organizace pro výcvik potápění, která sjednocuje potápěče po celém světě, kteří sdílejí vášeň pro dobrodružství a lásku k oceánu. Výtěžek z každých hodinek Seiko Prospex je věnován na podporu kampaně PADI Ocean Cleanup.
Prospex je kombinací slov 'Professional' a 'Specifications'. Hodinky Seiko Prospex jsou navrženy tak, aby byly praktické, spolehlivé a odolné; aby splňovaly vysoké standardy požadované v extrémních prostředích pro milovníky sportu i milovníky dobrodružství.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Modrá |
| Vodotěsnost | 20 ATM |
| Řada | Prospex |
| Váha | 127 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 43,8 mm |
| Rozměry | 22 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R35 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 12,8 mm |
| Další funkcionality | Datum, Šroubovací korunka |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Modrá, Černá |







