Seiko 5 Sports HUF Limited Edition SRPM09K1
Seiko 5 Sports HUF Limited Edition SRPM09K1
Tyto hodinky jsou druhou globální limitovanou edicí mezi Seiko 5 Sports a HUF, populární značkou skateboardingu, streetwear a lifestylu.
HUF založil v San Franciscu Keith Hufnagel, bývalý skateboardista z New Yorku, s cílem reprezentovat mezinárodní skate scénu prostřednictvím široké, ale inkluzivní škály kultur, nápadů, designů, soutěží a spoluprací.
Hodinky s pouzdrem ve stylu série Field odrážejí filozofii značky HUF, která přehodnocuje a remixuje vintage styly tím, že vzdávají hold kostrovým ciferníkům ze 70. let. Na zeleném ciferníku s logem „HUF“ v pozici 6 hodin se nacházejí hodinky. Dodávají se ve speciální limitované edici s dárkovým předmětem v podobě novinky k této spolupráci.
Hodinky Seiko 5 Sports jsou známé více než padesáti lety spolehlivosti, odolnosti, výkonu a hodnoty. Číslice „5“ představuje původních pět klíčových vlastností každých hodinek Seiko 5, které jsou dodnes přítomny: automatický strojek, zobrazení data a dne, voděodolnost, zapuštěná korunka a odolné pouzdro a náramek.
*V reálném produktu se může orientace zadní strany pouzdra lišit od fotografie.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Zelená |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Seiko 5 Sports |
| Váha | 146 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 39,4 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R36 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 11,6 mm |
| Další funkcionality | Datum, Den v týdnu |
| Limitovaná / Speciální edice | Ano |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Zelená, Stříbrná |
Bonusy

Seiko 5 Sports HUF Limited Edition SRPM09K1
Limitovaná edice Seiko 5 Sports a HUF








