Seiko Prospex Speedtimer Solar Chronograph SSC963P1
Seiko Prospex Speedtimer Solar Chronograph SSC963P1
Světle růžový ciferník hodinek Seiko Prospex Speedtimer je inspirován sportovními vozy z 80. a 90. let. Tyto hodinky Speedtimer, vycházející z modelu Seiko SSC813, přebírají oblíbený design ve stylu „Panda“ od fanoušků značky Seiko s černými subciferníky, které kontrastují s hlavním ciferníkem. Chronograf s motoristickým sportovním motivem přebírá plynulý tvar modelů Speedtimer z 60. a 70. let.
Hodinky jsou napájeny solární chronografem, takže se pohodlně nabíjejí jak z přirozeného, tak z elektrického světla a jejich chronograf přesně měří uplynulý čas. Jsou poháněny vlastním strojkem V192 nabíjeným solární energií s přesností +/- 15 sekund za měsíc a 6měsíční rezervou chodu při plném nabití a vodotěsné do 100 m.
Prospex je kombinací slov „Professional“ (profesionální) a „Specifications“ (specifikace). Hodinky Seiko Prospex jsou navrženy tak, aby byly praktické, spolehlivé a odolné; aby splňovaly vysoké standardy požadované v extrémních podmínkách pro milovníky sportu i dobrodružné povahy.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Solární |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Růžová |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Prospex |
| Váha | 183 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 39 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | V192 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 13,3 mm |
| Další funkcionality | Datum, Stopky (chronograf), Indikace stavu baterie |
| Materiál | Ocel |
| Barva | růžová, stříbrná |








