Seiko SFK001J1 Prospex Aqua ‘SUMO’ Solar GMT Diver
Seiko SFK001J1 Prospex Aqua ‘SUMO’ Solar GMT Diver
Produkt není dostupný. V případě zájmu nás kontaktujte emailem.
První potápěčské hodinky Seiko s funkcí GMT. Hodinky kombinují jednoduchost a přesnost solárních quartzových hodinek s 24hodinovou oranžovou ručičkou pro sledování druhého časového pásma a jsou vším, co od potápěčských hodinek Seiko očekáváte. V robustním ocelovém pouzdru pod sytě modrým strukturovaným číselníkem se skrývá nový strojek 5K65, který mění okolní světlo na přesné měření času. Hodinky disponují vodotěsností 200 metrů a kromě funkce GMT nechybí ani datumovka.
Seiko Prospex představuje své první solární hodinky s ručičkou GMT, poháněné vlastním vlastním novým kalibrem 5K62.
Tvar hodinek je od fanoušků Seiko láskyplně pojmenován „Sumo“ kvůli jeho velikosti a tvaru a označení 12 hodin – jde o podstatně silně vypadající hodinky.
Barva Lumibrite na 24hodinové ručičce je dobře viditelná pod vodou a ciferník v barvě aqua vytváří zářivé akcenty na elegantně lisovaném vzoru. Vodotěsnost 200 metrů je spárována s pouzdrem z nerezové oceli a vysokou účinností výroby energie.
Prospex je kombinací slov „Professional“ a „Specifikace“. Hodinky Seiko Prospex jsou navrženy tak, aby byly praktické, spolehlivé a odolné; aby splňovaly vysoké standardy požadované v extrémních prostředích pro milovníky sportu i milovníky dobrodružství.
Od uvedení prvních japonských potápěčských hodinek v roce 1965 změnilo inovativní hodinářství Seiko globální standardy potápěčských hodinek.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Solární |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Modrá |
| Vodotěsnost | 20 ATM |
| Řada | Prospex |
| Váha | 190 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 45 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 5K65 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 13,2 mm |
| Další funkcionality | Datum, Šroubovací korunka, GMT/UTC časové zóny |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Modrá, Stříbrná |

















































































