Seiko SRPH69K1 Seiko 5 Sports
Seiko SRPH69K1 Seiko 5 Sports
Původní cena 11 390 Kč.
Ušetříte
30 %(3 417 Kč).
7 973 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Silikonový |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bicolor |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Seiko 5 Sports |
| Váha | 92 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 42,5 mm |
| Typ stroje | 4R36 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 13,5 mm |
| Další funkcionality | Datum, Den v týdnu |
| Limitovaná / Speciální edice | Ano |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel, PVD |
| Barva | bicolor, šedá |
Dotaz na lepší nabídku
Zvýrazněné položky jsou povinné.

