Boccia hodinky Boccia Titanium 3158-05
Boccia hodinky Boccia Titanium 3158-05
3 990 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Titan |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 28 mm |
| Rozměry | 16 mm - rozteč řemínku |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 6,7 mm |
| Další funkcionality | datum |
| Materiál | Titan, PVD |
| Barva | Bílá, Zlatá |


