Seiko SRPL11K1 Prospex Sea
Seiko SRPL11K1 Prospex Sea
Pánské automatické hodinky Seiko SRPL11K1 na ocelovém náramku s překlápěcí sponou a bezpečnostním zámkem, který lze uvolnit tlačítkem. Spona obsahuje prodloužení náramku, což je praktické zejména v případě potápění. Pouzdro z nerezové oceli s kombinací matování a lesku má průměr 41,7 milimetru a obousměrně otočnou lunetu. Červený číselník s indikací data je chráněn odolným hardlexovým sklíčkem. Aplikované hodinové indexy jsou stejně jako ručky pokryty luminiscenčním nátěrem LumiBrite, který garantuje perfektní čitelnost za zhoršených světelných podmínek. Pohon hodinek zajišťuje mechanický strojek 4R35 s automatickým nátahem a rezervou chodu přibližně 41 hodin. Tento manufakturní strojek s funkcí hackingu lze v případě potřeby natahovat i ručně pomocí šroubovací korunky. Vodotěsnost hodinek činí 20 ATM a jsou vhodnou volbou pro šnorchlování a potápění.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Červená |
| Vodotěsnost | 20 ATM |
| Řada | Prospex |
| Váha | 170 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 41,7 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R35 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 12,3 mm |
| Další funkcionality | Datum, Šroubovací korunka |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Červená, Stříbrná |



