Seiko SRPL61J1 Presage Cocktail Time Frozen Skydiving
Seiko SRPL61J1 Presage Cocktail Time Frozen Skydiving
Hodinky Seiko Presage Cocktail Time jsou inspirovány japonskou koktejlovou kulturou a specifickými nápoji ze Star Baru v sofistikované tokijské čtvrti Ginza – domova některých z nejlepších koktejlů ve městě.
Tento kousek, vytvořený s tématem „Denní koktejlová párty“, je jedním ze tří hodinek inspirovaných zamrzlými koktejly, které se hodí na jaro a léto. Design je inspirován nápojem „Zmrzlý seskok padákem“, ledovou směsí rumu, Blue Curaçao a limetkové šťávy, kterou namíchal hlavní barman Star Baru, pan Hisashi Kishi – mistr světa Mezinárodní advokátní komory a mistr japonské vlády v oblasti současného umění.
Tyto kompaktní hodinky s velikostí pouhých 34 mm a čtyřmi diamantovými indexy se vyznačují světle modrým texturovaným ciferníkem, který připomíná drcený led. Jsou doplněny zužujícím se vícečlánkovým náramkem se zrcadlovou úpravou.
Poháněn vlastním automatickým kalibrem 4R35 s přesností +45/-35 sekund za den a 40hodinovou rezervou chodu.
Seiko Presage: Nadčasový vzhled, přesné mechanické měření času. Minimalistický design hodinek s výrazně japonskou estetikou.
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Modrá |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Řada | Presage |
| Váha | 87 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 34 mm |
| Rozměry | 17 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R35 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 10,7 mm |
| Další funkcionality | Datum |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Modrá, Stříbrná |




















