Seiko SRE017J1 Presage Cocktail Time Hot Buttered Rum
Seiko SRE017J1 Presage Cocktail Time Hot Buttered Rum
Hodinky Seiko Presage Cocktail Time jsou inspirovány japonskou koktejlovou kulturou a specifickými nápoji z menu Star Baru v sofistikované tokijské čtvrti Ginza – domova některých z nejlepších koktejlů ve městě.
Tento kousek, vytvořený s tématem „Denní koktejlová párty“, je jedním ze tří hodinek inspirovaných horkými a mléčnými koktejly pro podzim a zimu. Design je inspirován nápojem „Horký máslový rum“, hřejivou směsí mléka, tmavého rumu, aromatických bitterů, vanilkového extraktu, hnědého cukru a skořice, kterou vytvořil hlavní barman Star Baru, pan Hisashi Kishi – mistr světa Mezinárodní advokátní komory a mistr japonské vlády v oblasti současného umění.
Tyto kompaktní hodinky s velikostí pouhých 30 mm, čtyřmi indexy osazenými diamanty, mají bílý ciferník a propracovaný pětidílný náramek s rozkládací sponou.
Seiko Presage: Nadčasový vzhled, přesné mechanické měření času. Minimalistický design hodinek s výrazně japonskou estetikou.
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Řada | Presage |
| Váha | 66 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 30,3 mm |
| Rozměry | 14 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 2R05 |
| Rezerva chodu | 40 |
| Výška pouzdra | 10,9 mm |
| Další funkcionality | Datum |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Stříbrná, Stříbrná |


















