Seiko SRE018J1 Presage Cocktail Time Eggnog
Seiko SRE018J1 Presage Cocktail Time Eggnog
Hodinky Seiko Presage Cocktail Time jsou inspirovány japonskou koktejlovou kulturou a specifickými nápoji ze Star Baru v sofistikované tokijské čtvrti Ginza.
Tento kousek, vytvořený s tématem „Denní koktejlová párty“, je jedním ze tří hodinek inspirovaných horkými a mléčnými koktejly pro podzim a zimu. Design je inspirován tradičním nápojem „Eggnogg“, uklidňující směsí mléka, smetany, cukru, žloutku a šlehaných bílků, kterou namíchal hlavní barman Star Baru, pan Hisashi Kishi – mistr světa Mezinárodní advokátní komory a japonský vládní mistr současného umění.
Tyto kompaktní hodinky zlaté barvy s délkou pouhých 30 mm a čtyřmi diamantovými indexy se vyznačují žlutým vertikálním gradačním ciferníkem, který připomíná vrstvy koktejlu, a propracovaným pětidílným náramkem s rozkládací sponou.
Seiko Presage: Nadčasový vzhled, přesné mechanické měření času. Minimalistický design hodinek s výrazně japonskou estetikou.
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Zlatá |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Řada | Presage |
| Váha | 66 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 30,3 mm |
| Rozměry | 14 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 2R05 |
| Rezerva chodu | 40 |
| Výška pouzdra | 10,9 mm |
| Další funkcionality | Datum |
| Materiál | Ocel, PVD |
| Barva | Zlatá, Zlatá |





























































































