Seiko SRPE93K1 Prospex ‘Turtle’
Seiko SRPE93K1 Prospex ‘Turtle’
Tento tvar hodinek je mezi fanoušky Seiko přezdíván jako „želva“ – její silueta, boční pohled a zadní část pouzdra hodinek připomínají želvu se zakřiveným pohodlným krunýřem. Pro potápěče jsou mořské želvy symbolem štěstí. Jedná se o potápěčské hodinky, které si stejně jako mořská želva zamiluje mnoho potápěčských nadšenců.
Hodinky Seiko Prospex jsou určeny pro milovníky sportu a hledače dobrodružství ve vodě, na obloze i na souši. Od uvedení prvních japonských potápěčských hodinek v roce 1965 změnilo inovativní hodinářství Seiko globální standardy potápěčských hodinek.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Silikonový |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotěsnost | 20 ATM |
| Řada | Prospex |
| Váha | 92 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 45 mm |
| Rozměry | 22 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R36 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 13,4 mm |
| Další funkcionality | Datum, Den v týdnu, Šroubovací korunka |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Černá, Černá |


