Seiko hodinky SRPH13K1
Seiko hodinky SRPH13K1
12 790 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Silikonový |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotěsnost | 20 ATM |
| Řada | Prospex |
| Váha | 120 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 42,4 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R36 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 13,4 mm |
| Další funkcionality | Datum, Den v týdnu, Šroubovací korunka |
| Limitovaná / Speciální edice | Ano |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel, PVD |
| Barva | Černá, Černá |
Dotaz na lepší nabídku
Zvýrazněné položky jsou povinné.


