Seiko SRPK15J1 ‘Midnight Blue Moon’ Presage Cocktail Time
Seiko SRPK15J1 ‘Midnight Blue Moon’ Presage Cocktail Time
Ciferník těchto hodinek je navržen tak, aby vyjadřoval odraz hlubokého koktejlu „Blue Moon“ ve tmě baru o půlnoci. Vyznačuje se jednou z nejoblíbenějších barev v rámci série Presage Cocktail Time, hodinkami inspirovanými japonskou koktejlovou kulturou a specifickými nápoji z baru Star v sofistikované tokijské oblasti Ginza.
Kombinace zlatého ciferníku z druhé ruky, tmavě modré barvy a tmavě hnědého koženého řemínku dodává modelu klasický nádech.
Kolekce Seiko Presage Cocktail Time přebírá více než stoletou tradici hodinářství a zůstává věrná svým hodnotám japonské preciznosti a krásy v každém kousku.
Seiko Presage: Nadčasový vzhled, přesně japonské mechanické měření času. Minimalistický design hodinek s výrazně japonskou estetikou.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Modrá |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Řada | Presage |
| Váha | 80 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 40,5 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R35 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 11,8 mm |
| Další funkcionality | Datum |
| Materiál | Ocel |
| Barva | modrá, hnědá |




























































































