Seiko SSA347J1 Presage Cocktail Time ‘The Blue Moon’
Seiko SSA347J1 Presage Cocktail Time ‘The Blue Moon’
Tyto hodinky jsou z kolekce Presage Cocktail Time, inspirované japonskou koktejlovou kulturou v tokijské sofistikované oblasti Ginza.
Tradičně 'Nomunication hour' – hybrid nomu (nápoje) a komunikace, je po 17:00 – když je koktejlová hodina a čas si věci probrat.
Kolekce Seiko Presage Cocktail Time byla inspirována touto japonskou tradicí zakončovat pracovní den volna koktejlem a povídáním – přičemž všechny hodinky byly pojmenovány podle nápojů namíchaných Hisashi Kishi, hlavním barmanem a majitelem Star Baru v tokijské oblasti Ginza a minulosti. vítěz mistrovství světa International Bar Association.
Seiko Presage: Nadčasový vzhled, přesně japonské mechanické měření času.
Minimalistický design hodinek s výrazně japonskou estetikou.
Seiko Presage Cocktail Time "The Blue Moon" | Nadčasové hodinky z kolekce Presage Coctail Time, inspirované japonskou koktejlovou kulturou v oblasti Ginzy, kdy se tradičně zakončoval pracovní den koktejlem s přáteli. Hodinky pojmenované podle oblíbených koktejlů míchaných slavným barmanem Hisashi Kishi, majitelem baru Star v této tokijské oblasti.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Ocelovýový |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Modrá |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Řada | Presage |
| Váha | 148 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 40,5 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R57 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 14,4 mm |
| Další funkcionality | Datum, Ukazatel rezervy nátahu |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Modrá, Stříbrná |


























































































