Seiko SSK037J1Presage Cocktail Time Skydiving
Seiko SSK037J1Presage Cocktail Time Skydiving
Pánské automatické hodinky Seiko Presage Cocktail Time Skydiving SSK037J1 na vícečlánkovém ocelovém náramku. Pouzdro z nerezové oceli s kombinací matování a lesku má průměr 40,5 milimetru a průhledné zadní dýnko. Texturovaný paprskovitý číselník v modré barvě s indikací data a GMT ručkou společně se zakřiveným sklem Hardlex vytváří poutavý efekt umožňující hodinkám zajímavou hru se světlem. Model je inspirován koktejlem Skydiving a je vybaven výraznými aplikovanými hodinovými indexy. Pohon hodinek zajišťuje mechanický strojek 4R34 s automatickým nátahem a rezervou chodu přibližně 41 hodin. Tento manufakturní strojek s funkcí hackingu lze v případě potřeby natahovat i ručně pomocí signované korunky. Vodotěsnost těchto elegantních hodinek činí 5 ATM a jsou tedy odolné proti dešti a při sprchování.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Modrá |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Řada | Presage |
| Váha | 137 g |
| Průměr | 40,5 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R34 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 12,8 mm |
| Další funkcionality | Datum, GMT/UTC časové zóny |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Modrá, Stříbrná |















