Seiko SSA463J1 Presage ‘Japanese Zen Gardens’ in Fern green
Seiko SSA463J1 Presage ‘Japanese Zen Gardens’ in Fern green
Tyto hodinky Presage, nový přírůstek do japonské řady Zen Garden Series, jsou inspirovány tradiční japonskou skalkou nebo suchou zahradou, která je představitelem japonského starověkého ocenění přírody.
Pod dvojitým zakřiveným safírovým křišťálovým sklem je sytě zelený trojrozměrný vzor, připomínající pískové vzory japonské suché zahrady. S lesklým povrchem na číselníku barvy zobrazují svěží zeleň přírody. Zakřivená minutová a vteřinová ručička dodávají extra eleganci, zatímco zlatá vteřinová ručička přechází přes otevřené srdce. Vyznačuje se rozpoznatelným vzorem „Karesansui“, navrženým tak, aby vypadal jako shrabaný písek nebo štěrk, který podporuje všímavost.
Displej s otevřeným srdcem na pozici 9 hodin ukazuje krásu japonského hodinářského řemesla Seiko uvnitř a vlastní automatický kalibr.
Seiko Presage: Nadčasový vzhled, přesné mechanické měření času. Minimalistický design hodinek s výrazně japonskou estetikou.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Zelená |
| Vodotěsnost | 30 M/3 BAR |
| Řada | Presage |
| Váha | 132 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 41,8 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R39 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 12,5 mm |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Zelená, Stříbrná |









