Seiko SSA466J1 Presage Japanese Garden
Seiko SSA466J1 Presage Japanese Garden
Tyto hodinky Presage, nový přírůstek do série japonských zenových zahrad, jsou inspirovány starobylým hlavním městem Kjóto a tradiční suchou zahradou Karesansui, která je ztělesněním japonského uznání přírody.
Pod dvojitě zakřiveným safírovým sklem zobrazuje sytě hnědý ciferník barvu měnící podzimní listí Kjóta, zatímco lesklý trojrozměrný vzor připomíná hrabaný písek Karesansui, který podporuje všímavost. Zakřivené minutové a vteřinové ručičky dodávají hodinkám extra eleganci.
Otevřené srdce v pozici 9 hodin ukazuje krásu japonského hodinářského řemesla Seiko a automatický kalibr interní výroby. Náramek je dodáván s rozkládací sponou.
Seiko Presage: Nadčasový vzhled, přesné mechanické měření času. Minimalistický design hodinek s výrazně japonskou estetikou.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Hnědá |
| Vodotěsnost | 30 M/3 BAR |
| Řada | Presage |
| Váha | 130 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 41,8 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R39 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 12,5 mm |
| Materiál | Ocel, PVD |
| Barva | hnědá, bicolor |









