Seiko SSA465J1 Presage Japanese Garden
Seiko SSA465J1 Presage Japanese Garden
Tyto hodinky Presage, nový přírůstek do série japonských zenových zahrad, jsou inspirovány starobylým hlavním městem Kjóto a tradiční suchou zahradou Karesansui, která je ztělesněním japonského uznání přírody.
Pod dvojitě zakřiveným safírovým sklem zobrazuje světle růžový ciferník půvabné jarní květy třešní z Kjóta, zatímco lesklý trojrozměrný vzor připomíná hrabaný písek Karesansui, který podporuje všímavost. Zakřivené minutové a vteřinové ručičky dodávají hodinkám extra eleganci.
Otevřené srdce v pozici 9 hodin ukazuje krásu japonského hodinářského řemesla Seiko a automatický kalibr interní výroby. Náramek je dodáván s rozkládací sponou.
Seiko Presage: Nadčasový vzhled, přesné mechanické měření času. Minimalistický design hodinek s výrazně japonskou estetikou.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Růžová |
| Vodotěsnost | 30 M/3 BAR |
| Řada | Presage |
| Váha | 130 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 41,8 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R39 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 12,5 mm |
| Materiál | Ocel |
| Barva | růžová, stříbrná |









