Seiko SSK033K1 Seiko 5 Sports SKX GMT Sky Blue, Silver Cloud
Seiko SSK033K1 Seiko 5 Sports SKX GMT Sky Blue, Silver Cloud
Tento SKX GMT se inspiruje oblíbeným archivním barevným schématem, které zachytilo scénu modré oblohy prorážející mraky. Kombinace stříbřitě bílého ciferníku s tmavě modrým rámečkem je navržena tak, aby připomínala sluneční světlo šířící svou záři po obloze, zatímco funkce GMT sleduje několik časových pásem.
Dvoubarevná 24hodinová luneta je potažena Hardlexem, aby byla zajištěna odolnost, zatímco ručička GMT zlepšuje praktičnost, viditelnost a čitelnost. Náramek „korálky rýže“ zůstává věrný dědictví SKX s designem „pětidílného článku“, který tvoří řadu malých vzorů ve tvaru X.
Navrženo pro praktické mezinárodní měření času, ručička GMT a dobře viditelné ukazatele hodin, spolu s jasným 24hodinovým rámečkem, znamenají, že lze na první pohled, rychle a snadno provádět výpočty více časových pásem.
Ručičky a indexy jsou potaženy LumiBrite – fluorescenční svítivou barvou, která rychle absorbuje světelnou energii a v částečném světle svítí jasněji a déle. LumiBrite začne ve tmě jasně zářit a pomalu mizí.
Seiko 5 Sports je známé pro více než padesát let spolehlivosti, odolnosti, výkonu a hodnoty. ''5'' představuje původních pět klíčových funkcí každého Seiko 5, který je dnes stále přítomen: automatický strojek, zobrazení data dne, voděodolnost, zapuštěná korunka a odolné pouzdro a náramek
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Seiko 5 Sports |
| Váha | 160 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 42,5 mm |
| Rozměry | 22 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R34 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 13,6 mm |
| Další funkcionality | Datum, GMT/UTC časové zóny |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Stříbrná, Stříbrná |







