Seiko SSK035K1 Seiko 5 Sports SKX GMT Bi-Colour Green
Seiko SSK035K1 Seiko 5 Sports SKX GMT Bi-Colour Green
Tento SKX GMT čerpá inspiraci z oblíbeného archivního barevného schématu v sytě zelené, zatímco jeho funkce GMT sleduje několik časových pásem, otočná luneta je dvoubarevná s černým svrškem.
Dvoubarevná 24hodinová luneta je potažena Hardlexem, aby byla zajištěna odolnost, zatímco zlatá GMT ručička zlepšuje praktičnost, viditelnost a čitelnost. Náramek „korálky rýže“ zůstává věrný dědictví SKX s designem „pětidílného článku“, který tvoří řadu malých vzorů ve tvaru X.
Navrženo pro praktické mezinárodní měření času, ručička GMT a dobře viditelné ukazatele hodin, spolu s jasným 24hodinovým rámečkem, znamenají, že lze na první pohled, rychle a snadno provádět výpočty více časových pásem.
Ručičky a indexy jsou potaženy LumiBrite – fluorescenční svítivou barvou, která rychle absorbuje světelnou energii a v částečném světle svítí jasněji a déle. LumiBrite začne ve tmě jasně zářit a pomalu mizí.
Seiko 5 Sports je známé pro více než padesát let spolehlivosti, odolnosti, výkonu a hodnoty. ''5'' představuje původních pět klíčových funkcí každého Seiko 5, který je dnes stále přítomen: automatický strojek, zobrazení data dne, voděodolnost, zapuštěná korunka a odolné pouzdro a náramek
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Zelená |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Seiko 5 Sports |
| Váha | 160 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 42,5 mm |
| Rozměry | 22 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R34 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 13,6 mm |
| Další funkcionality | Datum, GMT/UTC časové zóny |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Zelená, Stříbrná |






