Seiko SSK036K1 Seiko 5 Sports SKX GMT Series
Seiko SSK036K1 Seiko 5 Sports SKX GMT Series
Toto je první SKX GMT v rámci řady Seiko 5 Sports' Specialist Style.
Barevné schéma Mocha tohoto kusu se vyznačuje černým ciferníkem a černo-hnědým kombinovaným rámečkem. Rám má zlaté pokovení, které odpovídá zlatým barevným akcentům na ručičkách a indexech.
Dvoubarevná 24hodinová luneta je potažena Hardlexem, aby byla zajištěna odolnost, zatímco ručička GMT zlepšuje praktičnost, viditelnost a čitelnost. Je vybavena hnědým řemínkem z telecí kůže.
Navrženo pro praktické mezinárodní měření času, ručička GMT a dobře viditelné ukazatele hodin, spolu s jasným 24hodinovým rámečkem, znamenají, že lze na první pohled, rychle a snadno provádět výpočty více časových pásem.
Ručičky a indexy jsou potaženy LumiBrite – fluorescenční svítivou barvou, která rychle absorbuje světelnou energii a v částečném světle svítí jasněji a déle. LumiBrite začne ve tmě jasně zářit a pomalu mizí.
Seiko 5 Sports je známé pro více než padesát let spolehlivosti, odolnosti, výkonu a hodnoty. ''5'' představuje původních pět klíčových funkcí každého Seiko 5, který je dnes stále přítomen: automatický strojek, zobrazení data dne, voděodolnost, zapuštěná korunka a odolné pouzdro a náramek
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Seiko 5 Sports |
| Váha | 92 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 42,5 mm |
| Rozměry | 22 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R34 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 13,6 mm |
| Další funkcionality | Datum, GMT/UTC časové zóny |
| Materiál | Ocel, PVD |
| Barva | černá, hnědá |






