Seiko SRPK48J1 ‘Beer Julep’ Presage Cocktail Time European
Seiko SRPK48J1 ‘Beer Julep’ Presage Cocktail Time European
V Japonsku je „nomunication hour“ – kříženec nomu (nápoje) a komunikace, tradičně po 17:00 – kdy je koktejlová hodina a čas si věci probrat. Kolekce Seiko Presage Cocktail Time byla inspirována tímto japonským zvykem – přičemž všechny hodinky byly pojmenovány po nápojích namíchaných Hisashi Kishi, hlavním barmanem Star Baru v tokijské oblasti Ginza.
S ciferníkem navrženým tak, aby připomínal pohled na nápoj přes sklenici, jsou tyto hodinky inspirované koktejlem „půl na půl“. Mr Kishi mísí japonské pivo a stout, aby vytvořil zlatavou krémovou klasiku – ciferník tohoto kousku zachycuje plné, bohaté a hladké chutě.
Nápadné zlaté pouzdro a náramek ladí s teplým ciferníkem, zatímco zlaté indexy jsou doplněny dauphinovými ručičkami a funkcí data na 3 hodiny. Má trojitou sponu s uvolněním tlačítka a průhlednou zadní stranu výstavního pouzdra.
Tento kus má průměr 40,5 mm a hloubku 11,8 mm. Je poháněn vlastním automatickým kalibrem 4R35 s přesností +45 / -35 sekund za den.
Seiko Presage: Nadčasový vzhled, přesné mechanické měření času; minimalistický design hodinek s výrazně japonskou estetikou.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Zlatá |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Řada | Presage |
| Váha | 135 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 40,5 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R35 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 11,84 mm |
| Další funkcionality | Datum |
| Materiál | Ocel, PVD |
| Barva | Zlatá, Zlatá |






























































































